Diagnoza: Zanik mięśni pochodzenia rdzeniowego

90.0%

9 000 zł

10 000 zł

Zbiórka juz zakończona

Rodzina Natalii:
„Natalka, nasza kochana córka urodziła się jako zdrowa dziewczynka i wszystko było w porządku. Rozwijała się poprawnie do pewnego wieku, ale póżniej zauważono problemy w chodzeniu. Pierwsza wizyta u lekarza ortopedy nie przyniosła diagnozy.
Potem zwróciliśmy się do neurologa, co było dla Nas początkiem horroru. Rozpoczęto kompleksowe badania oraz testy, z których jeden potwierdził SMA(zanik mięśni kręgosłupa). Od tego czasu nasza córka, nasze małe słońce w wieku 4 lat zaczęła słabnąć na oczach. Od 8 lat walczymy o życie naszej córki Natalki. Musimy stale poprawiać jej stan zdrowia przechodząc rehabilitację. Nasza rodzina nie jest w stanie samodzielnie opłacić rehabilitacji. Dlatego bardzo prosimy o pomoc w zebraniu środków aby poprawić jej stan zdrowia.”

Dziecko marzy o tym żeby biegać i bawić się z kolegami i koleżankami
Podaruj jej szansę aby spełnic jej marzenia❤️

*Wysokość zebranych środków na tej zbiórce jest wysokością zebraną internetowo

Аktualności

W sobotę pojechaliśmy do chorej dziewczyny.

29.09.2021

Podopieczna ma SMA (Rdzeniowy zanik mięśni).

Oprócz tego, że nasza fundacja wkrótce otworzy zbiórkę pieniędzy na pomoc, postanowiliśmy kupić to, o czym od dawna marzyła.

Dziewczyna uwielbia rysować, więc kupiliśmy mnóstwo akcesoriów, a także specjalny tablet do rysowania i nowy laptop. Film z naszej wyprawy możecie już zobaczyć w naszym tiktoku 💜